سازمان فعالیت میلیون آمریکا برنامه آمریکایی

سازمان: فعالیت میلیون آمریکا برنامه آمریکایی کره شمالی درآمد مالی برنامه هسته ای

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی کاهش هفتگی قیمت نفت در پی ادامه جنگ‌طلبی ترامپ

بهای معاملات نفت روز جمعه تحت تاثیر دورنمای صادرات کمتر عربستان در ماه آینده، در سطح بالاتری بسته شد ولی با استمرار نگرانیها نسبت به تکرار مازاد عرضه در بازار،

کاهش هفتگی قیمت نفت در پی ادامه جنگ‌طلبی ترامپ

کاهش هفتگی قیمت نفت در پی ادامه جنگ طلبی ترامپ

عبارات مهم : بازار

بهای معاملات نفت روز جمعه تحت تاثیر دورنمای صادرات کمتر عربستان در ماه آینده، در سطح بالاتری بسته شد ولی با استمرار نگرانیها نسبت به تکرار مازاد عرضه در بازار، جهت سومین هفته متوالی کم کردن یافت.

به گزارش ایسنا، بهای معاملات نفت وست تگزاس اینترمدیت آمریکا جهت تحویل در اوت با یک دلار یا ۱.۴ درصد افزایش، در ۷۰.۴۶ دلار در هر بشکه بسته شد ولی جهت کل هفته ۰.۸ درصد کم کردن ثبت کرد. قرارداد تحویل سپتامبر در این بازار با ۲ سنت افزایش، در ۶۸.۲۶ دلار در هر بشکه بسته شد.

بهای معاملات آتی نفت برنت جهت تحویل در سپتامبر با ۴۹ سنت یا ۰.۷ درصد افزایش، در ۷۳.۰۳ دلار در هر بشکه بسته شد و جهت کل هفته حدود ۳ درصد زیاد کردن نشان داد.

کاهش هفتگی قیمت نفت در پی ادامه جنگ‌طلبی ترامپ

بر اساس گزارش مارکت واچ، بازار نفت در هفته گذشته با تجدید نگرانی ها نسبت به جنگ تجاری میان آمریکا و چین در التهاب بود. دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در مصاحبه با شبکه “سی ان بی سی” اظهار کرد آماده است تا روی همه کالاهای چینی تعرفه واردات وضع کند. ارزش واردات آمریکا از چین در سال ۲۰۱۷ به حدود ۵۰۵ میلیارد دلار بالغ شد.

تحلیلگران می گویند تقاضای کمتر جهت نفت در آمریکا و چین ناشی از کندی اقتصادی به علت جنگ تجاری میان دو کشور احتمالا تاثیر منفی بر بازارها خواهد گذاشت.

بهای معاملات نفت روز جمعه تحت تاثیر دورنمای صادرات کمتر عربستان در ماه آینده، در سطح بالاتری بسته شد ولی با استمرار نگرانیها نسبت به تکرار مازاد عرضه در بازار،

قیمت نفت بعد از انتشار گزارش شرکت بیکرهیوز نیز عوض کردن چندانی نداشت. آمار هفتگی این شرکت خدمات انرژی نشان داد شمار دکل های حفاری نفت آمریکا در هفته گذشته ۵ حلقه کم کردن یافته و به ۸۵۸ حلقه رسیده هست. با این حال شمار دکل ها در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۹۴ حلقه بالاتر است.

بهای معاملات وست تگزاس اینترمدیت روز پنج شنبه بعد از اینکه یک مقام عربستان سعودی اعلام کرد صادرات نفت این کشور به منظور دوری از اشباع عرضه در بازار ممکن در اوت کمتر خواهد بود، رشد چشمگیری یافت. با این حال برنت بدنبال آخر اعتصاب کارکنان نفتی در نروژ نتوانست رشد قیمت چندانی پیدا کند.

واژه های کلیدی: بازار | افزایش | آمریکا | دونالد ترامپ | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs