سازمان فعالیت میلیون آمریکا برنامه آمریکایی

سازمان: فعالیت میلیون آمریکا برنامه آمریکایی کره شمالی درآمد مالی برنامه هسته ای

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هم شفر را به 90 می‌فرستیم، هم حسینی را / استقلالی‌ها

عدم حضور حسین حسینی در برنامه 90 بازتاب بسیار زیادی داشت و کار حتی به ناراحتی و کنایه عادل فردوسی‌پور هم کشیده شد.

هم شفر را به 90 می‌فرستیم، هم حسینی را / استقلالی‌ها

استقلالی ها: هم شفر را به 90 می فرستیم، هم حسینی را

عبارات مهم : برنامه

عدم حضور حسین حسینی در برنامه 90 بازتاب بسیار زیادی داشت و کار حتی به ناراحتی و کنایه عادل فردوسی پور هم کشیده شد.

به گزارش خبرورزشی، تعدادی از طرفداران تیم استقلال در اینترنت این کار را تمجید کردند و اعتقاد داشتند که اگر گلر جوان ارزش به نود می رفت، نوار موفقیت او پاره می شد. البته مدیران استقلال چنین اعتقادی نداشته و تأکید دارند که اصلاً بحث خرافات مطرح نبود بلکه به علت حفظ تمرکز این سنگربان و مسابقه حساس با سایپا اجازه ندادند حسینی به برنامه برود! از طرف دیگر ظاهراً سنگربان استقلال قبل از اعلام به عادل با مدیریت کلوب هماهنگی نکرده بود و همین مسئله باعث دردسر شد.

هم شفر را به 90 می‌فرستیم، هم حسینی را / استقلالی‌ها

البته استقلالی ها تأکید دارند که اصلاً رابطه ارزش با فردوسی پور بد نیست و نمی خواهند وارد جنگ رسانه ای شوند. یکی از مسئولان کلوب صبح دیروز در این رابطه به خبرنگار ما گفت: قرار نیست با عادل درگیر شویم. رابطه ما با برنامه 90 کاملاً مبتنی بر احترام بوده و نمی خواهیم آن را خراب کنیم. نرفتن حسین حسینی به 90 هم یک تشخیص مدیریتی بود که اعمال شد ولی هیچ دشمنی با فردوسی پور نداشته و سر حرف های قبلی مان هستیم. شک نکنید در هنگام مقتضی هم حسین حسینی در صورت دعوت مجدد راهی برنامه 90 می شود و هم اینکه وینفرد شفر در صورت دعوت و صلاحدید کلوب در استودیو این برنامه حاضر خواهد شد. البته الان تیم به نهایت تمرکز نیاز دارد و روی همین اصل فعالیت های رسانه ای را محدود کرده ایم.

استقلالی ها بعد از ورود شفر به پایتخت کشور عزیزمان ایران وعده حضور این مربی در برنامه 90 را دادند و مدعی شدند 90 نخستین برنامه ای خواهد بود که سرمربی استقلال در آن حاضر می شود. البته شفر تا امروز در هیچ برنامه تلویزیونی کشورمان حضور نیافته و فقط یک مصاحبه مفصل با یکی از کانال های تلویزونی آلمان انجام داد که در قالب یک برنامه مستند چندی قبل روی آنتن رفت.

عدم حضور حسین حسینی در برنامه 90 بازتاب بسیار زیادی داشت و کار حتی به ناراحتی و کنایه عادل فردوسی‌پور هم کشیده شد.

واژه های کلیدی: برنامه | استقلال | استقلال | فردوسی پور | کنایه عادل فردوسی پور | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs